Шини наднизького тиску. Особливості застосування.

Зі збільшенням конкуренції в сільському господарстві і загальним економічним спадом українські аграрії все частіше замислюються про будь-які способи економії фінансових і матеріальних коштів, а також заощадження родючих властивостей ґрунту. Адже хто швидше зібрав кращий урожай з мінімальними витратами - той і заробив більше всіх. Тому на полях України зараз працює найсучасніша імпортна техніка. Для підвищення ефективності її роботи на українському ринку шин присутній цікава пропозиція - шини низького тиску.

Шини низького і наднизького тиску - це покришки, які здатні працювати при рівнях накачування від 0,4 атмосфер без істотної втрати несучої здатності; у них також посилена боковина для продовження терміну служби на наднизьких рівнях тиску. Часто таким шинам властива велика ширина профілю. Колеса низького тиску володіють такими перевагами:

- збільшена пляма контакту (на 15-25% більше, ніж шини стандартної конструкції);

- знижений на ті ж 15-25% тиск на грунт, як наслідок - зменшення його ущільнення. Також за рахунок малого рівня накачування гума м'якше і гнучкіше стандартних аналогів і набагато менше ушкоджує верхній родючий шар грунту;

- економія 10-15% палива за рахунок поліпшеної тяги - більша кількість грунтозацепів шини одночасно стикається з поверхнею;

- збільшення швидкості польових робіт.

Шини наднизького тиску - універсальний інструмент, вони можуть застосовуватися на всьому спектрі сільгоспробіт. Області застосування, де такі покришки дають найкращий результат, включають:

  1. Будь-які роботи на вологих, занадтовологих і мерзлоталих грунтах. У машини, обладнаної шинами наднизького тиску, різко збільшується прохідність за рахунок великого плями контакту з грунтом. При роботі по мерзлоталому грунті обприскувач або трактор з розкидачів добрив не «розриває» верхній шар родючої землі і не пошкоджує слабкі паростки культури завдяки м'якості покришки і низького тиску в ній.
  2. Роботи з важкими агрегатами. Поліпшення тягово-зчіпних властивостей трактора дозволяє працювати з більш важкими агрегатами, ніж на стандартних шинах, при однаковій витраті палива і тимчасових витратах.
  3. Роботи на стадії інтенсивного зростання культур. Покришки, накачані до 0,4-0,6 атмосфер набагато м'якше стандартних аналогів. Тому рослини, за якими вони проїжджають при польових роботах, менше втрачають у врожайності і швидше відновлюються.

Таким чином, застосування гуми наднизького тиску виправдано практично у всіх типах сільськогосподарських робіт. І якщо 10-12 років тому шини низького тиску купити в Україні було нелегко (з вітчизняних заводів їх випускала лише «Дніпрошина», і то в 2 розмірах: 66х43.00R-25 і 71x47.00R-25; а імпортних покришок завозилося трохи - тільки найбільш ходові розміри), то зараз провідні шинні заводи серйозно розширили свій асортимент. На українському ринку зараз представлені такі лінійки: Michelin AxioBib, AxioBib 2 і XeoBib; Mitas SFT; Trelleborg TWIN; BKT Agrimax Flecto і інші. Асортимент типорозмірів в цих лінійках досить широкий, що дозволяє підібрати шину низького тиску практично на будь-який трактор, комбайн або обприскувач.

З усіх питань звертайтеся до наших менеджерів!